MÖBLER / Soffor / Soffa 6024092
nr 602 4092
Soffa
+ fåtölj Maralunga Vico Magistretti (1920-2006) för Cassina, 1973, textilklädsel i rödbruna toner. Fåtöljen visas på Metropol, soffan finns på lager (finns ej på visning)
Kondition: slitage, fläckar. Soffan med skador.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 28 september 2009
kl 19:11:06
1.100 kr
1.300 kr
1.500 kr